banner 11.2017

ໜອງຟ້າມະຫັດສະຈັນ

nongfa

ຄົ້ນຫາພາທ່ຽວ ອັດຕະປື

tour 2018

ສະຖິຕິ ຜູ້ເຂົ້າຊົມເວັບໄຊ

ມື້ນີ້:ມື້ນີ້:71
ມື້ວານນີ້:ມື້ວານນີ້:449
ອາທິດນີ້:ອາທິດນີ້:1424
ເດືອນນີ້:ເດືອນນີ້:10777
ທັງໝົດ:ທັງໝົດ:892239

Lao National Radio

radio

ແຜນທີແຂວງ ອັດຕະປື

administrative map

 

 

+ ຫົວໜ້າ ແລະ ຄະນະຫ້ອງວາການແຂວງອັດຕະປື 

  sulichanh

ທ່ານ ສຸລິຈັນ ພອນແກ້ວ ຫົວໜ້າຫ້ອງວ່າການແຂວງ

( ຮັບໜ້າທີວັນທີ 18/11/2020 )

Banday

 ທ່ານ ນ. ບັນໄດ ໄຊຍະສິດ

ຮອງຫົວໜ້າຫ້ອງວ່າການແຂວງ

 darp

ທ່ານ ດາບແກ້ວ ໄຊຍະແສງ

ຮອງຫົວໜ້າຫ້ອງວ່າການແຂວງ 

 

ທ່ານ ລັດສະໝີ ວັນໄຊ

ຮອງຫົວໜ້າຫ້ອງວ່າການແຂວງ

 

 

ທ່ານ ວິທະຍາ ພົມມະຈັນ

ຮອງຫົວໜ້າຫ້ອງວ່າການແຂວງ

 

ທ່ານ ລິດຄໍາ ໂຮມອິນຕາ

ຮອງຫົວໜ້າຫ້ອງວ່າການແຂວງ

 

+ ຂະແໜງຄຸ້ມຄອງບໍລິຫານ, ພິທີການ, ການເງິນ ແລະ ໄອທີ

outthaly2020

ທ່ານ ອຸດທະລີ ສິງທໍາມະວົງ ຫົວໜ້າຂະແໜງ  

Khanthaly 

 ທ່ານ ນ. ວິໄລຂັນ ໄຊຍະແສງ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ

IMG 0579er

ທ່ານ ຄໍາບາງ ນວນມາລິນ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ 

 

 

ທ່ານ ຄຳລາວັນ ຈັນທະພອນ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ 

IMG 1700 copy

ທ່ານ ຄຳພອນ ພົມມະຈັນ 

ວິຊາການແຜນການ-ການເງິນ

Simmay

ທ່ານ ນ. ສິມມະລີ ຄຳໝັ້ນ

ວິຊການ ຄັງເງິນສົດ 

114

ທ່ານ ເພັດກະລຸນາ ດວງໂພທອງ

ວິຊາການ ບັນຊີ 

manysone 

ທ່ານ ນ. ມະນີສອນ ເພັດວິໄລ

ວິຊາການ ການເງິນ

panya

ທ່ານ ນ. ປັນຍາ ຫລວງອາໄພ

ວິຊາການ ຂາເຂົ້າ-ຂາອອກ

vieng

ທ່ານ ນ. ວຽງໄຊ ໄຊຍະສານ

ວິຊາການ ສຳເນົາເອກະສານ

Davin

ທ່ານ ນ. ດາວວິນ ມະນີວົງ

ວິຊາການ ບໍລິຫານ 

vilayphone

ທ່ານ ວິໄລພອນ ວິໄລກອນ

ວິຊາການ ໄຟຟ້າ, ນ້ຳປະປາ

my photo 

ທ່ານ ອາລຸນ ພົນເສນາ

ວິຊາການ ໄອທີ 

Khamphery

ທ່ານ ຄຳເຜີຍ ສໍປະເສີດ

ວິຊາການ ຮັບຜິດຊອບພາຫານະ

Vixai1 

ທ່ານ ວິໄຊ ຈັນທະພອນ

ວິຊາການ ຮັບຜິດຊອບພາຫານະ

 Nouthong

ທ່ານ ໜູທອງ ໝື່ນຕັນ

ຂັບລົດການນຳ

bounkong

ທ່ານ ບຸນກອງ ໄຊຍະແສງ

ຂັບລົດບໍລິຫານ

Thongphanh1

ທ່ານ ທອງພັນ ເພັດລັງສີ

ຂັບລົດບໍລິຫານ

 

 

ທ່ານ ເພັດ

ຂັບລົດການນໍາ

Bandon

ທ່ານ ບັນດົນ 

ຂັບລົດການນໍາ

 Khampern

ທ່ານ ເປີ້ນ ປະກາຍສິດ

ຂັບລົດການນຳ

Vilaysack

ທ່ານ ວິໄລສັກ ແກ້ວຫລວງໂຄດ

ຊ່ວຍວຽກຂ່າວສານ-ໄອທີ

thoungxay

ທ່ານ ທຸງໄຊ ຈັນທະບັນດິດ

ຊ່ວຍວຽກ ຂາເຂົ້າ-ຂາອອກ

IMG 20160105 WA0000

ທ່ານ ນ. ພຸດລີນາ ສີສະແຫວງສຸກ

ຊ່ວຍວຽກ ພິທີການ-ຮັບແຂກ

Niphaphone

ທ່ານ ນ. ນິພາພອນ ໂພທິລາດ

ຊ່ວຍວຽກ ພິທີການ-ຮັບແຂກ

+ ຂະແໜງຄົ້ນຄວ້າສັງລວມ

 

ທ່ານ ພູວັນ ໂລຫະປະເສີດ ຫົວໜ້າຂະແໜງ  

 

ທ່ານ ວິລະກອນ ຈັນທະນູ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ 

 

ທ່ານ ພອນວິໄລ ໝັ້ນອານົງ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ

ທ່ານ ສຸລິໄຊ ສຸລິຍະໄລ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ ຊ່ວຍເລຂາເຈົ້າແຂວງ

  

ທ່ານ ເພັດຈິນດາ ແກ້ວຫລວງໂຄດ

ວິຊາການ ຊ່ວຍວຽກຄະນະ ຫວຂ

thounchai

ທ່ານ ທູນໃຈ ເພັດສີໝອນ

ວິຊາການ 

simbo

ທ່ານ ໄຊຍະສິນ ຄູນມາລາ

ວິຊາການ, ຊ່ວຍວຽກເລຂາເຈົ້າແຂວງ

soudavanh

 ທ່ານ ສຸດາວັນ ສຸວັນນະວົງ

ເລຂາທ່ານ ຮອງເຈົ້າແຂວງ

kay sone

ທ່ານ ກາຍສອນ ວົງເງິນ

ເລຂາທ່ານ ຮອງເຈົ້າແຂວງ 

 khampasong

ທ່ານ ຄານປະສົງ ທໍາມະວົງ

ວິຊາການ

xaysiri

ທ່ານ ຊາຍສິລິ ສວນກຸລາບ

ວິຊາການ

lala

ທ່ານ ນ. ລັດດາວັນ ກອງບົວຄຳ

ວິຊາການ

ທ່ານ ຫັດສະນີ ຂຸມເພັດຊະວົງ

ວິຊາການ

+ ຂະແໜງຈັດຕັ້ງ ແລະ ກວດກາ

 

ທ່ານ ຂາວພອນ ຜິວຄຳພັນ ຮັກສາການຫົວໜ້າຂະແໜງ

ທ່ານ ວິລະພົນ ພົມມະສານ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ

ທ່ານ ພອນໄຊ ພູມມາລາ

ວິຊາການ

ທ່ານ ນ. ພູທອງ ໝັ້ນໄຊຍະເພັດ

ວິຊາການ 

Asouk 

 ທ່ານ ອາສຸກ ວົງໄພສີ

ວິຊາການ

ທ່ານ ນ. ຕອບຄຳ ໝື່ນຫລວງ 

ຊ່ວຍວຽກ 

 

+ ຂະແໜງກໍ່ສ້າງຮາກຖານການເມືອງ

 thongsawath

ທ່ານ ທອງສະຫວັດ ກຸນລະວົງ ຫົວໜ້າຂະແໜງ 

Yomsamai

ທ່ານ ຍົມສະໄໝ ແກ້ວມະນີ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ

 

 

 

 1234

ທ່ານ ນ. ຈັນທະລອນ ແກ້ວແສງສະຫວ່າງ

ວິຊາການ

Dalai

ທ່ານ ນ. ດາໄລ ຊາວເຊກະໝານ

ວິຊາການ 

Air

ທ່ານ ສະລັກຄໍາ ໄຊຍະສິດ

ວິຊາການ 

thipphaphone

ທ່ານ ນ. ທິບພະພອນ ພຸດທະຈັກ 

ວິຊາການ

sk

ທ່ານ ແສງຄໍາ ປະລິນຍາໂນ

ວິຊາການ

 

+ ຂະແໜງອະນຸສອນສະຖານ ແລະ ອະນຸສາວະລີ

 

ທ່ານ ບຸນຖັນ ສີຈັນມີໄຊ ຫົວໜ້າຂະແໜງ 

 

ທ່ານ ວິສິດ ບຸດດາວົງ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ

 

ທ່ານ ນ. ຂັນທອງ ອຸດົມແສງ

ຮອງຫົວໜ້າຂະແໜງ

 

ທ່ານ ນ. ກ໋າຍມາໄລ ດວງບູລົມ

ວິຊາການ

 

ທ່ານ ນ. ສຸກດາລີ ໄຊຍະເຮືອງ

ວິຊາການ